Vaatwasmachineverfrisser Finish Single Deo Citrofesh 4ml

Minimum afname: 1
€ 4,75 € 5,75 incl. BTW
Logo

Omschrijving

    Geef je vaatwasser een frisse en schone geur met Finish Citroen deodorant.

    Vuile vaat, de doorgang in de vaatwasser hoopt zich op, dat kan vaak een onaangename geur veroorzaken. Vooral bij het openen van de vaatwasser kan dit erg vervelend zijn. De deodorant zorgt voor een reukloze en aangenaam geurende vaatwasser. Simpelweg met de Easy Clip, gebruik Finish deodorant om slechte geurtjes te bestrijden en voor langdurige frisheid.

    Adem frisse lucht in elke keer dat u uw vaatwasser opent

    Neutraliseert nare geurtjes en heeft een langdurige werking

    Zorgt voor een aangename Citrus & Fresh Lime geur in de vaatwasser

    Eenvoudige montage op de vaatwaskorf met de Easy Clip

    Finish Deodorant is effectief tot 60 wasbeurten.

    Gevarenaanduidingen: H226, cat. 3: Ontvlambare vloeistof en damp. H302, cat. 4: Schadelijk bij inslikken. H304, cat. 1: Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt. H315, cat. 2: Veroorzaakt huidirritatie. H319, cat. 2A: Veroorzaakt ernstige oogirritatie. H336, cat. 3: Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken. H400, cat. 1: Zeer giftig voor in het water levende organismen. H411, cat. 2: Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. H412, cat. 3: Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.

    Veiligheidsaanbevelingen: P101: Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden. P102: Buiten het bereik van kinderen houden.

Specificaties

Lengte: 174 cm
Breedte: 90 cm
Hoogte: 30 cm
Gewicht: 22 gr
Volume: 469 cm³
Alles in 1: Neen
Commerciële kleurnaam: Geel
Kleur: Geel
Soort afwasmiddel: Vaatwasmiddel
Vorm: Vloeistof